Оптимізм – запорука успіху!

Оптимізм – запорука успіху!

Перемоги – прерогатива оптимістів, їхня перевага над песимістично налаштованими людьми. Позитивний погляд на світ, впевненість у світлому майбутньому, життєрадісність і добродушне до всього ставлення автоматично налаштовують людину на перемогу, на досягнення найкращого результату. До того ж, оптимістично налаштована людина знаходить позитивні сторони в будь-якій ситуації, а це дуже важливо для гарного настрою і хорошого душевного стану. Залишатися впевненим у собі, незважаючи на негаразди – відмінна якість, яке, безсумнівно, варто розвивати в собі кожній людині.

Оптимісти зазвичай здорові і щасливі люди, вони ніби магнітом притягують до себе успіх і благополуччя. Зверніть увагу на успішних і щасливих людей. Адже дуже часто про таких кажуть, що «щастя липне», «удача сама в руки йде». Відразу згадується одна моя знайома – приємна, легка, завжди впевнена в собі. Друзі постійно захоплюються її везінням. Наприклад, на іспитах витягує добре вивчений квиток, після співбесіди влаштовується на бажану роботу, купує туристичну путівку з великою знижкою… Багато ставлять одне і те ж питання: «У чому ж секрет такого везіння?» Відповідь проста: це загадкова особливість – позитивний, оптимістичний настрій, який збільшує енергію оптимістів, дає найсильнішу мотивацію для подальших дій, створює саму сприятливий грунт для успіху! Такі люди самі налаштовують себе на краще. Більшість психологів, філософів і релігійних діячів кажуть нам: «Ви отримуєте те, про що думаєте більшу частину часу». Так що не варто випускати це просту, але унікальну можливість змінити своє життя на краще. У медицині позитивний настрій грає важливу роль. Це всім відомий ефект плацебо: людина зцілюється від однієї лише віри в своє зцілення. В результаті навіювання організм починає виробляти ендорфіни – гормони щастя, підвищується імунітет, поліпшуються «захисні сили організму» і людина одужує. Одна з найвідоміших історій про ефект плацебо – історія Генрі Бічера, (більше…)

Автором admin, тому

Віра допомагає перемагати

 

Релігія і спорт йдуть поруч вже давно. У цій статті я хочу розповісти вам як віра в Бога допомагає спортсменам перемагати, долати труднощі, допомагає повірити в себе, коли здавалося б, шансів вже немає.

Доля футболіста мадридського “Реалу” Кака могла скластися не так вдало, якби… не Бог! Справа в тому, що у віці 18 років бразилець, бавлячись в басейні, отримав важку травму спини. Лікарі пророкували йому сидячий спосіб життя і повну відмову від спорту. Але Кака продовжував вірити. Він щодня молився Богу і вірив у своє одужання. І яке ж було здивування лікарів і близьких, коли Кака зміг встати на ноги і видужати. І не просто подолати свою недугу, а повернутися у спорт і почати спортивну кар’єру. І як вважає сам Кака, Бог допомагає йому в усьому. Саме Всевишньому він зобов’язаний своїм одужанням і всіма спортивними успіхами. Трофей, який Кака отримав від ФІФА як найкращий гравець 2007 року, він виставив на огляд у церкві недалеко від свого будинку. Ось що говорить сам Кака з цього приводу: “Я звертаюся до Бога постійно – і в тому числі під час матчів. Прошу Його про допомогу. Щоб дозволив мені зробити точний пас, наприклад”. Після закінчення спортивної кар’єри Кака хотів би стати священиком. (більше…)

Автором admin, тому

Чи сумісний спорт і Християнство?

Народна приказка гласить: «В здоровому тілі – здоровий дух». Сучасний Спорт – явище складне і багато в чому суперечливе. А тому цікаво знати, що думає про нього Христова Церква, як сприймає і що рекомендує. З одного боку, священики закликають до правильного тверезого життя, адже людське тіло є вмістилищем Духа Святого і кожен покликаний доглядати за ним. З іншого боку, люди, близькі до спортивних верхівок, визнають, що у спортсменів далеко не часто виникає потреба замислитися про душу. Отже, чи грішно займатися спортом? Про це та інше ми спробуємо сьогодні поміркувати.

Християнин повинен стежити за своїм здоров’ям. Наше життя є найбільший дар Господа Бога і тому за ним потрібно спостерігати» – так навчав Митрополит Філарет (Вознесенський).

Як воцерковленому християнину ставитись до занять спортом? (більше…)

Автором admin, тому

АНОНС! ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ

13-14 травня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира (Війтишина) та підтримки Івано-Франківського Обласного Центру Фізичного Здоров’я Населення «Спорт Для Всіх», відбудеться Турніру з міні-футболу на Кубок Івано-Франківської Архієпархії. Турнір проходитиме на території Фізкультурного коледжу по вулиці Гетьмана Мазепи, 142 А. В турнірі беруть участь молодь парафії та члени Детальніше…

Автором admin, тому

У Стрийській єпархії відбувся традиційний турнір з настільного тенісу для парафіяльних команд

9 квітня 2016 року на парафії прп. Параскеви с. Кавське УГКЦ відбувся турнір з настільного тенісу для парафіяльних команд, присвячений Року Божого Милосердя. Турнір під назвою “Весняний Кубок прп. Параскеви” відбувається третій рік поспіль у приміщенні Народного Дому і залучає щораз більше учасників – шкільну парафіяльну молодь. Перед початком змагань Детальніше…

Автором admin, тому

Запрошуємо на відкритий турнір з настільного тенісу для парафіяльних команд

Парафія прп. Параскеви с. Кавське четвертий рік поспіль запрошує парафіяльні та деканальні команди для участі у відкритому турнірі з настільного тенісу «Весняний Кубок парафії прп. Параскеви», який відбудеться у суботу 9 квітня 2016року і присвячений Року Божого Милосердя Участь у турнірі можуть взяти всі бажаючі з будь-якої парафії чи деканату Детальніше…

Автором admin, тому