Оптимізм – запорука успіху!

Оптимізм – запорука успіху!

Перемоги – прерогатива оптимістів, їхня перевага над песимістично налаштованими людьми. Позитивний погляд на світ, впевненість у світлому майбутньому, життєрадісність і добродушне до всього ставлення автоматично налаштовують людину на перемогу, на досягнення найкращого результату. До того ж, оптимістично налаштована людина знаходить позитивні сторони в будь-якій ситуації, а це дуже важливо для гарного настрою і хорошого душевного стану. Залишатися впевненим у собі, незважаючи на негаразди – відмінна якість, яке, безсумнівно, варто розвивати в собі кожній людині.

Оптимісти зазвичай здорові і щасливі люди, вони ніби магнітом притягують до себе успіх і благополуччя. Зверніть увагу на успішних і щасливих людей. Адже дуже часто про таких кажуть, що «щастя липне», «удача сама в руки йде». Відразу згадується одна моя знайома – приємна, легка, завжди впевнена в собі. Друзі постійно захоплюються її везінням. Наприклад, на іспитах витягує добре вивчений квиток, після співбесіди влаштовується на бажану роботу, купує туристичну путівку з великою знижкою… Багато ставлять одне і те ж питання: «У чому ж секрет такого везіння?» Відповідь проста: це загадкова особливість – позитивний, оптимістичний настрій, який збільшує енергію оптимістів, дає найсильнішу мотивацію для подальших дій, створює саму сприятливий грунт для успіху! Такі люди самі налаштовують себе на краще. Більшість психологів, філософів і релігійних діячів кажуть нам: «Ви отримуєте те, про що думаєте більшу частину часу». Так що не варто випускати це просту, але унікальну можливість змінити своє життя на краще. У медицині позитивний настрій грає важливу роль. Це всім відомий ефект плацебо: людина зцілюється від однієї лише віри в своє зцілення. В результаті навіювання організм починає виробляти ендорфіни – гормони щастя, підвищується імунітет, поліпшуються «захисні сили організму» і людина одужує. Одна з найвідоміших історій про ефект плацебо – історія Генрі Бічера, Читати далі Оптимізм – запорука успіху!

Віра допомагає перемагати

 

Релігія і спорт йдуть поруч вже давно. У цій статті я хочу розповісти вам як віра в Бога допомагає спортсменам перемагати, долати труднощі, допомагає повірити в себе, коли здавалося б, шансів вже немає.

Доля футболіста мадридського “Реалу” Кака могла скластися не так вдало, якби… не Бог! Справа в тому, що у віці 18 років бразилець, бавлячись в басейні, отримав важку травму спини. Лікарі пророкували йому сидячий спосіб життя і повну відмову від спорту. Але Кака продовжував вірити. Він щодня молився Богу і вірив у своє одужання. І яке ж було здивування лікарів і близьких, коли Кака зміг встати на ноги і видужати. І не просто подолати свою недугу, а повернутися у спорт і почати спортивну кар’єру. І як вважає сам Кака, Бог допомагає йому в усьому. Саме Всевишньому він зобов’язаний своїм одужанням і всіма спортивними успіхами. Трофей, який Кака отримав від ФІФА як найкращий гравець 2007 року, він виставив на огляд у церкві недалеко від свого будинку. Ось що говорить сам Кака з цього приводу: “Я звертаюся до Бога постійно – і в тому числі під час матчів. Прошу Його про допомогу. Щоб дозволив мені зробити точний пас, наприклад”. Після закінчення спортивної кар’єри Кака хотів би стати священиком. Читати далі Віра допомагає перемагати

Чи сумісний спорт і Християнство?

Народна приказка гласить: «В здоровому тілі – здоровий дух». Сучасний Спорт – явище складне і багато в чому суперечливе. А тому цікаво знати, що думає про нього Христова Церква, як сприймає і що рекомендує. З одного боку, священики закликають до правильного тверезого життя, адже людське тіло є вмістилищем Духа Святого і кожен покликаний доглядати за ним. З іншого боку, люди, близькі до спортивних верхівок, визнають, що у спортсменів далеко не часто виникає потреба замислитися про душу. Отже, чи грішно займатися спортом? Про це та інше ми спробуємо сьогодні поміркувати.

Християнин повинен стежити за своїм здоров’ям. Наше життя є найбільший дар Господа Бога і тому за ним потрібно спостерігати» – так навчав Митрополит Філарет (Вознесенський).

Як воцерковленому християнину ставитись до занять спортом? Читати далі Чи сумісний спорт і Християнство?

АНОНС! ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ

13-14 травня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира (Війтишина) та підтримки Івано-Франківського Обласного Центру Фізичного Здоров’я Населення «Спорт Для Всіх», відбудеться Турніру з міні-футболу на Кубок Івано-Франківської Архієпархії. Турнір проходитиме на території Фізкультурного коледжу по вулиці Гетьмана Мазепи, 142 А.

В турнірі беруть участь молодь парафії та члени мирянських організацій у двох вікових категоріях: діти віком 13-14 років включно та молодь і старші від 15 років. Судівство турніру очолять судді Обласної Федерації Футболу. Для участі в турнірі потрібно заповнити заявку футбольної команди, яка має завізуватися лікарем, підписом і печаткою, про стан здоров’я учасників.

За положенням турніру кількість учасників 8 чоловік: 6 чоловік в полі, 1 запасний та представник команди (священик, катехит чи педагог). Особливою умовою турніру за молодшу команду може грати 1 учасник, який зареєстрований в Федерації Футболу, тобто є гравцем чи вихованцем футбольного клубу або спортивної школи. За дорослу команду 2 чоловіки зареєстрованих в Федерації Футболу. В разі виявленні більшої кількості чоловік команда не бере участі в турнірі. Інформація перевіряється в компютерній базі даних Федерації Футболу.

Заявки команд потрібно здати до 7 травня 2016 року в приміщенні Духовної семінарії по вулиці Василіянок 64, черговому на фірті. Молодші команди мати з собою копію свідоцтво про народження, старші команди копія паспорта і приписка.

Приїзд команд 13 травня до 10.30, оскільки турнір розпочнеться о 11.00.

Контактна інформація: (068)144-22-35 о. Микола Крушец

У Стрийській єпархії відбувся традиційний турнір з настільного тенісу для парафіяльних команд

Фото:

9 квітня 2016 року на парафії прп. Параскеви с. Кавське УГКЦ відбувся турнір з настільного тенісу для парафіяльних команд, присвячений Року Божого Милосердя. Турнір під назвою “Весняний Кубок прп. Параскеви” відбувається третій рік поспіль у приміщенні Народного Дому і залучає щораз більше учасників – шкільну парафіяльну молодь.

Перед початком змагань о. Олег Кобель, організатор турніру помолився з гостями Молебен до Божого Милосердя і привітав всіх його учасників.

Цього року в турнірі взяли участь рівно 40 учасників із м. Дрогобича, с. Загірного, с. Жулин, с. Дуліби, с. Кавське і с. Гірське. Молоді спортсмени виборювали основний трофей турніру – командний Кубок. Відтак переможці у кожній з трьох вікових серед хлопців та дівчат отримували медалі та особисті кубки.

Особливістю цього відкритого парафіяльного турніру є те, що розраховувати на основний трофей може та команда, яка збере найбільшу кількість очок. Так, золота медаль забезпечує три очка, срібна – 2, і бронза- 1 очко. Кубки та медалі для змагань були придбані за кошти з екологічної акції “Збережи дерево”. Діти та молодь с. Кавське зібрали макулатури на суму понад 1000 тис. грн. Переможецем турніру, команда яка завоювала 2 золоті, 4 срібні  і 3 бронзові, тобто 17 очок, стали представники парафіяльної спортивної секції с. Кавське. Другими  стали спортсмени с. Загірне з 10-очками. Третіми з 4 очками стали дрогобиччани. Ще одна срібна медаль була завойована представником с. Жулин.

Наступний на черзі відкритий турнір традиційно відбудеться в жовтні. Це буде “Осінній  Кубок Галичини-Захід”.

Фото:   Фото:

Тут можна переглянути більше фото

Запрошуємо на відкритий турнір з настільного тенісу для парафіяльних команд

389802Парафія прп. Параскеви с. Кавське четвертий рік поспіль запрошує парафіяльні та деканальні команди для участі у відкритому турнірі з настільного тенісу «Весняний Кубок парафії прп. Параскеви», який відбудеться у суботу 9 квітня 2016року і присвячений Року Божого Милосердя

Участь у турнірі можуть взяти всі бажаючі з будь-якої парафії чи деканату  кількістю від 2 чоловік і більше у команді. Обов’язковою умовою участі є лист підтвердження від парафіяльного священика чи о. декана про те, що всі члени тої чи іншої команди територіально приналежні до своєї парафії або деканату і є практикуючими християнами.

Змагання розпочнуться з молебню до Божого Милосердя

Основний трофей, великий Кубок виграє та команда, яка дістане найбільшу кількість очок за виграш золотої (3 очка), срібної (2 очка) та бронзової (1 очко) медалей. Змагання будуть відбуватися у трьох вікових категоріях між хлопцями та дівчатами. Переможці у кожній з категорій отримають малі кубки та медалі. Медалі отримають 2 і 3 місця в категорії

IMG_20160401_172600_1

І категорія: 1-5 клас

ІІ категорія 6-8 клас

ІІІ категорія 9-11 клас

У випадку кількості учасників у кожній категорії більше 8-ми чоловік, партії гравці гратимуть між собою через жеребкування на виліт. Якщо кількість учасників буде до 8-ми, всі гратимуть один з одним. Спочатку комплект нагород розігруватимуть дівчата, а відтак хлопці.

Місце проведення: Народний дім с. Кавське

Час проведення 9 квітня 2016 року об 11.00. Реєстрація буде зазделегідь.

Контактний тел. 0972243445, о. Олег