Священики УГКЦ та їх родини змагалися на двох змаганнях з гірсько-лижного спорту

Майже одночасно в Україні відбулося 2 змагання з гірсько-лижного спорту для духовенства та їх родин.
Перші організовував Відділ душпастирства спорту УГКЦ і в ньому взяли участь священичі родини Львівської та Тернопільської митрополії, а також Луцького екзархату. Найбільше до організації змагань доклався Центр душпастирства спррту Львівської архиєпархії в особі о. Михайла Цегельського. Змагання проходили на гірськолижній базі “Звенів”, що в с. Орявчик, Сколівського р-ну.
20-21 лютого 2019 року за сприяння парафії Всіх Святих Українського народу м. Львова, священичі родини мешкали в чудово облаштованому відпочинковому домі “Горицвіт”. 20 лютого відбулися тренування. А наступного дня самі змагання. Зранку в місцевій каплиці було відслужено Божественну Літургію, яку очолив о. Олег Кобель, відповідальний за душпастирство спорту УГКЦ. Йому співслужили єпархіальні представники Відлілу душпастирства спорту та інші священики. Після сніданку та короткого ознайомлення розпочалися змагання у трьох категоріях: між священиками та братами-монахами, між дружинами отців та монахинями, а також між дітьми.
У підсумку, місця розподілилися таким чином
Мужчини:
І місце о. Тарас Шпег Самбірсько-Дрогобицька єпархія
ІІ місце о. Андрій Стадницький Львівська Архиєпархія
ІІІ місце о. Назарій Василишин,
Сокальсько-Жовківська єпархія
Жінки:
І місце п. Оксана Стадницька, Львівська Архиєпархія
ІІ місце п. Ірина Гриб, Сокальсько-Жовківська єпархія
ІІІ місце, с. Ангелина, Згромадження сестер св. Цосифа Обручника.
Діти:
Калита Юрій Самбірсько-Дрогобицька єпархія
Назарій Шпег Самбірсько-Дрогобицька єпархія
Лисишин Дем’ян Самбірсько-Дрогобицька єпархія
Приз глядацьких симпатій отримала наймолодша учасниця Софійка Медик.
Після завершення змагань відбулося нагородження переможців кубками і медалями. Організатори подякували всім за участь. Тоді було спільне фото на згадку. Більше 70 учасників змагань, перших родинних змагань в УГКЦ з гірськолижного спорту, в яких взяли участь 6 єпархій та 1 екзархат, таким є підсумок уього турніру.

21 лютого у туристичному комплексі “Буковель” відбулися міжєпархіальні змагання з гірськолижного спорту серед духовенства УГКЦ. Такі змагання цього року відбулися з нагоди 10-ліття проголошення блаж. свщмч. Омеляна Ковча покровителем душпастирів Української Греко-Католицької Церкви.

Перед самими змаганнями в парафіяльному храмі с. Поляниця Владика Василій Івасюк – єпарх Коломийський у співслужінні численного духовенства, очолив Архієрейську Божественну Літургію. Звертаючись до присутніх Архієрей побажав учасникам змагань нових перемог, а також передав вітання від Архієпископа і Митрополита Володимира Війтишина.

Відтак розпочався турнір, який цього року зібрав 54 учасники. Традиційно змагалися в 3-х вікових категоріях. Після двох спусків з гори судді визначили переможців.

У категорії від 63 років і старші:

І місце – о. Михайло Смолінський (Львіська Архієпархія)

ІІ місце – о. Дмитро Кривецький (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІІ місце – о. Ярослав Біляїв (Коломийська Єпархія)

У категорії 1964-1983 рр. народження:

І місце – о. Віталій Токар (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІ місце – о. Олексій Данилюк (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІІ місце – о. Роман Дутчак (Тернопільська Архієпархія)

У категорії від 35 років і молодші:

І місце – бр. Микола Скірчук (Коломийська Єпархія)

ІІ місце – бр. Василь Качмарський (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІІ місце – бр. Руслан Копей (Івано-Франківська Архієпархія)

Нагородили переможців почесними Митрополичими грамотами.

Учасники висловлюють щиру подяку пароху с. Поляниця о. Богдану Скірчуку та гірськолижному курорту «Буковель» за допомогу в проведенні турніру.

За матеріалами Прес-служби Івано-Франківської Архиєпархії.