Парафіяльний Кубок з настільного тенісу залишається у Кавську

24 березня 2018 року на парафії прп. Параскеви с. Кавське відбувся традиційний відкритий турнір з настільного тенісу між парафіяльними командами “Весняний кубок парафії прп. Параскеви”. У шостому за рахунком турнірі взяло участь майже сімдесять учасників  з парафій м. Дрогобич, м. Сколе, с. Березець, с. Станків, с. Воля-Задеревацька, с. Бережниця, м. Дашава, с. Завадів, с. Дуліби і с.Кавсько. Учасників турніру чекало  сім столів в приміщенні школи і Народного дому.
Змагання розпочалися із спільної молитви. О. Олег Кобель, екореферент Стрийської єпархії та організатор турніру закликав всіх долучитися до Всесвітньої акції “Година Землі” і помолитися за те, щоб кожен з присутніх відповідально ставився до довкілля. Відтак, після виконання Державного Гімну та слів  привітання від організаторів, розпочалися очні зустрічі. Спортсмени виборювали кубки в особистому та командному заліку в чотирьох вікових групах. За золоту медаль команда парафії отримувала кубок і 3 очка, за срібну 2, а за бронзову 1 очко. Таким чином, набравши 16 очок і випередивши на одне очко команду парафії с. Березець, перемогла парафіяльна команда із Кавська, яка і виборола основний трофей, великий командний кубок. Третє місце виборола парафія с. Воля-Задеревацька.
Вже кілька років поспіль турнір у Кавстку є найбільшим дитячим турніром з настільного тенісу на Стрийщині. Наступний подібний турнір відбудеться в останню суботу жовтня.
Орнанізатори турніру висловлюють щиру подяку всім, хто долучилися до його організації: тренерам, спортсменам, дирекції Кавської ЗОШ, дирекції Народного дому, батькам, які готували обід та всім причетним.

ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР З МІНІ ФУТБОЛУ НА КУБОК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ

11-12 травня 2018 року з нагоди святкування 1030-річчя Хрещення Руси України та 175-ї річниці від дня народження першого єпископа Станіславівського Юліана Пелеша, в м. Івано-Франківськ вул. Мазепи 142а в Коледжі фізкультурного виховання, відбудеться турнір з міні футболу на кубок Івано-Франківської Архієпархії.

В турнірі беруть участь:

– діти 2005-2008 року народження. Склад команди 8 осіб: 1 воротар, 4 гравці, 3 запасних;

– дорослі від 2002 року народження і старші. Склад команди 8 осіб: 1 воротар, 4 гравці, 3 запасних. Допускається до змагань команда учасників в яких не більше 2-ох осіб зареєстровані в базі даних Федерації Футболу України.

До змагань допускається команда, учасники які зареєструвалися в заявці і при собі повинні мати копію документів (свідоцтво про народження або паспорт). Для заповнення заявки слід скачати документ.

Заявки приймаються до 1 травня 2018 року в 101 кб. юридичний відділ Івано-Франківської Архієпархії (м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64, І поверх).

Контактний телефон: (068) 144-22-35 о. Микола Крушец.

Офіційний сайт Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.