Духовенство та студенти провели товариську зустріч з волейболу

14 листопада за сприяння дирекції Коломийського політехнічного коледжу відбулася дружня зустріч між волейбольними командами священиків Коломийського деканату та студентів кафедри “Фізична культура” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

На початку зустрічі Голова комісії у справах спорту о. Володимир Гуменюк привітав учасників та присутніх, поблагословив на добру спортивну боротьбу і подякував керівництву навчальних закладів за добру співпрацю з Коломийсько-Чернівецькою єпархією УГКЦ.

Після молитви і благословення команди вийшли на волейбольний майданчик, де у безкомпромісній напруженій боротьбі перемогу здобули студенти-фізкультурники із загальним рахунком 1:3.

На завершення спортсмени подякували суддям за чесну і справедливу гру, а також директору Коломийського інституту п. Юрієві Плекану, який особисто вболівав за своїх вихованців.
Команди домовилися й надалі продовжувати гарну співпрацю у галузі духовного виховання
молоді та пропаганди здорового способу життя.

о. Володимир Гуменюк для прес-служби єпархії

Турнір з настільного тенісу серед священнослужителів УГКЦ проведено у Стрию

7 листопада 2017 року, з благословення Преосвященного владики Тараса (Сеньківа), Єпарха Стрийського, у місті Стрию відбувся V щорічний відкритий турнір з настільного тенісу серед священнослужителів УГКЦ на кубок Стрийської єпархії, присвячений 17-й річниці від її утворення. Змагання, організовані Відділом душпастирства спорту УГКЦ, проходили у приміщенні Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, дирекція якої вже вкотре люб’язно погодилася надати спортивний зал для проведення турніру. Участь в турнірі взяли священики, які представляли Львівську архиєпархію та Стрийську єпархію. Справжньою «родзинкою» турніру стала участь пані добродійки Марти Гусак із Львівської архиєпархії.

Перед початком змагань, учасників поблагословив Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, який у своєму привітанні побажав усім успіхів та заохотив і надалі через заняття спортом, проширювати християнські цінності і голосити Євангеліє Христове, особливо серед дітей і молоді. Після спільної молитви, владика Богдан розпочав турнір, виконавши символічну першу подачу.

Після розминки та ознайомлення з правилами турніру, учасників було поділено на дві підгрупи. Варто зауважити, що під час гри в настільний теніс, священики демонстрували високу майстерність і технічну підготовку. Варто відзначити також чудову гру пані добродійки, яка змагалася на рівних з іншими учасниками і в результаті посіла одне з призових місць. Після напруженої боротьби, за відповідною схемою змагань було визначено переможців трьох призових місць, якими стали:

І місце – о. Орест Мельник, адміністратор парафії с. Плугів (Поморянський деканат, Львівська архиєпархія);

ІІ місце – о. Олег Кобель, адміністратор парафії с. Кавське (Стрийська єпархія);

ІІІ місце – їмость Марта Гусак (Львівська архиєпархія).

На завершення відбулася церемонія нагородження переможців і призерів змагань, після якої всі учасники подякували Богу за успішно проведений турнір.

Прес-служба Стрийської єпархії

Чергова перемога дрогобицьких семінаристів у футбольному матчі

alt31 жовтня 2017 року футбольна команда Дрогобицької духовної семінарії продовжила свою непереможну спортивну ходу. Цього разу семінаристи зустрілися у футбольному двобої з командою Реабілітаційного Центру “Назарет”, що у Дрогобичі. Матч відбувся на нейтральному полі – в с. Модричі.

Поєдинок видався досить напруженим, адже вже з перших хвилин гравці Назарету організували декілька небезпечних моментів біля воріт семінарійної збірної. Невдовзі ініціативу у свої руки взяли брати-семінаристи, які не випускали її впродовж подальших хвилин. Матч завершився перемогою нашої команди, яка вкотре довела свою майстерність. Найкращим бомбардиром став капітан семінарійної команди бр. Олег Шагала (3 курс).

Від імені ректорату та семінарійної спільноти вітаємо братів з перемогою та бажаємо подальших спортивних здобутків.

Див.фоторепортаж: