Програма конференції «Душпастирство спорту в УГКЦ. Здобутки, виклики та перспективи»

5 липня 2016 року
10.30. Реєстрація.
11.00. Відкриття конференції: молитва і привітання учасників.
11.15. І доповідь. «Християнство і спорт: на шляху до співпраці» (Юрій Петришин – завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання ЛДУФК, професор). Запитання і обговорення.
12.45. Кава-брейк
13.00. ІІ доповідь «Світоглядні засади спортивної діяльності християнської церкви» (Ярослав Тимчак – завідувач кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, доцент) Запитання і обговорення.
14.00. Обід.
14.30. ІІІ доповідь. «Спортивна діяльність католицьких спортивних організацій у світі» (Антон Литвинець – викладач кафедри олімпійської освіти ЛДУФК). Питання та обговорення.
15.00. IV доповідь «Спорт, як один із інструментів для оживлення парафії» (о. Олег Кобель – відповідальний за душпастирство спорту в УГКЦ)
16.30. Кава-брейк. Спілкування з доповідачами
17.00. Виступи єпархіальних представників на тему пропагування спорту у їхніх єпархіях. .
18.00. Вечірня.
19.00. Вечеря.
19.30. Неформальне спілкування, спортивні зустрічі.

6 липня 2016 року
8.00. Божественна Літургія
9.00. Сніданок
9.30. Представлення досвіду пропагування спорту на парафіяльному рівні
10.30. Обговорення та затвердження плану діяльності Відділу душпастирства спорту на 2016 рік.
12.15. Кава-брейк.
12.30. Підведення підсумків.Роз’їзд учасників конференції.

У Львові відбудеться дводенна конференція «Душпастирство спорту в УГКЦ. Здобутки, виклики та перспективи»

5-6 липня 2016 року в приміщенні новозбудованого Патріаршого Центру на Хуторівці у м. Львові відбудеться дводенна конференція «Душпастирство спорту в УГКЦ. Здобутки, виклики та перспективи». У ньому візьмуть участь відповідальні особи за душпастирство спорту всіх архієпархій, екзархатів та єпархій. Окрім того запрошуються до участі представники державних структур та громадських організацій, діяльність яких спрямована на пропагування заняття спортом.

В програмі конференції заплановано прослухати та обговорити кілька доповідей.

1. “Спортивна діяльність католицьких спортивних організацій у світі” (Антон Литвинець – викладач кафедри олімпійської освіти ЛДУФК)
  2. Світоглядні засади спортивної діяльності християнської церкви (Ярослав Тимчак – завідувач кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, доцент)
  3. Християнство і спорт: на шляху до співпраці (Юрій Петришин – завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання ЛДУФК, професор)
  4. Спорт, як один із інструментів для оживлення парафії (о. Олег Кобель – відповідальний за душпастирство спорту в УГКЦ)

Також буде заслухано короткі доповіді про те, яка робота проводиться у кожній з єпархій УГКЦ у ділянці пропагування спорту і здорового способу життя.

Завдання, яке ставлять перед собою організатори, є розпочати системну роботу в цілій Українській Греко-Католицькій Церкві із душпастирства спорту, а також запланувати кілька спортивних заходів за участі представників із цілої України.

Зацікавлені журналісти, священики, представники громадських організацій та державних структур можуть зголоситися для участі в конференції за тел. 0972243445 або через Emai:

У Стрийській єпархії відбулися перші 2 заїзди духовно-спортивних таборів

з 6-го по 20 червня сприянням Відділу душпастирства спорту УГКЦ в смт. Журавно відбулися 2 духовно-спортивні табори “Свіча-Спорт”.

Табори спортивного спрямування у Стрийській єпархії тривають десятий рік поспіль. Метою християнських таборів такого зразка є стати сильнішими як духовно, так і тілесно. Перший заїзд був для хлопців і дівчат віком 12-15 років. Відтак другий заїзд був для менших учасників віком 9-12 років. Обов’язковим та основним елементом розпорядку дня була Божественна Літургія, в часі якої о. Олег Кобель, духівник та організатор табору звертався із духовним словом до табориків. Переважна більшість дітей приступили до Св. Тайни Покаянні та Євхаристії. Тоді після відкриття дня і заспівування Державного Гімну розпочиналися духовні бесіди і тренування. Окрім занять з футболу, якому приділялося найбільше уваги, діти мали тренування з волейболу, баскетболу, стрільби з пневматичної гвинтівки і дартсу. На обидвох заїздах був також екологічний день, тоді вся тематика дня була присвячена відповідальності за створіння і ділам милосердя для довкілля. Завершувався кожен день тематичною ватрою. Сценки, ігри, пісні і танці кожного вечора були ще однією родзинкою табору. Наступні табори, що проводитимуться в липні матимуть дещо інше спортивне спрямування, зокрема більше уваги приділятиметься заняття настільним тенісом і волейболом.

Фото:  P60610-143644

Тут можна переглянути інші фото