На парафії у с. Церківна освячено парафіяльний спортзал

IMG_20160313_151201Господь моя сила та щит мій, на нього надіялось серце моє, й Він мені допоміг»
Псалом 27,7.

..в здоровому тілі – здоровий дух…
…тренеруємо і приборкуємо тіло – зміцнюємо дух…

13 березня 2016 року для любителів спорту дитячого та юнацького віку, що проживають в с. Церківна, та інших довколішніх сіл (Долинського району Івано-Франківської області надовгий час буде щасливою і знаковою датою – днем урочистого Відкриття при церківнянській сільській школі спортивного залу – клубу “Логос”…(що у перекладі з грецької мови означає Слово Боже) днем сповнення великої мрії!
Із розмови з головними особами події, вияснилося, що сама ідея щодо спорткуточка зародилася в о.Ростислава Какапича (пароха с.Церківна) та п.Шикора Василя Ярославовича (старшого лейтенанта спецпідрозділу,правознавця, юриста, викладача нової поліції, неодноразового переможця чемпіонатів та кубків з бойових мистецтв, майстра спорту України, учасника бойових дій, ) ще літом 2015 року. З розумінням та добротною підтримкою поставилися до реалізації ідеї в реальність, найперше, Дзєса Остап Васильович, депутат Івано-Франківської обласної ради, який виділив левову частку фінансового забезпечення; Штурмак Степан Степанович, помічник депутата облради Дзєси О.В., та викладач історії в Церківнянській ЗСОШ; Сподар Володимир Степанович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Долинської райдержадміністрації; Яремко Михайло Михайлович, директор Болехівського держлісгоспу; Квецко Іван Степанович, лісничий с.Церківна, Маленевич Лідія Миколаївна, директор ЗСОШ с.Церківна,Грабар Ярослава Дмитрівна – сільський голова Станковецької та Церківнянської ради. Педагогічний колектив та технічні працівники церківнянської школи та працівники держлісгоспу с.Церківна зі щирим серцем та відповідальністю простягнули свою руку допомоги в проведенні ремонтних робіт в спортзалі… Наполеглива спільна праця дала свої плоди – настав довгоочікуваний ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ!!!
Як відомо в нашому українському народі, що всяка гідна добра справа розпочинається з благословення Матері-Церкви. На спортивне свято зі Словом Божим прибули о.Дмитро Павлик, декан Болехівського деканату, о.Василь Бурій, парох с.Липа, пресс-секретар Болехівського деканату Івано-Франківської Митрополії та Архієпархії; о.Олег Кобель, голова комісії молоді та спорту Стрийської Єпархії Львівської Митрополії.
Для виняткової “Урочистості” чудовим початком став пісенний виступ хлопців (учнів 7 класу церківнянської школи) під супровід баяна під чуйним керівництвом вчителя музики Федоріва Михайла Степановича та його дружини,педагога-організатора Федорів Марії Мирославівни,яка підготувала і провадила це красиве дійство. До пристутніх з промовами зверталися о.Олег Кобель, п.Володимир Сподар, п.Василь Шикор, вже як тренер даного спортклубу “Логос”; та (один з представників діючого в області чоловічого Католицького братства – ” ЛИЦАРІВ КОЛУМБА”. Завдяки професійному сільському оператору Грицило Миколі Ярославовичу , всі урочистості було зафільмовано для історії та незабаром буде розповсюдженно .
ПІСЛЯ ЧИНУ ОСВЯЧЕННЯ спортивного залу, зі словами навчання про важливість поєднання фізичного росту з духовністю виступив о.Дмитро Павлик. Про перспективу діяльності клубу “Логос” розказав Степан Степанович Штурмак, і почесний гість майстер спорту тренер п.Ольга Витвицька. Зі словами подяки до меценатів-жертводавців, до всіх представників влади і до слухачів звернувся парох с.Церківня – о.Ростислав Какапич.
Тренер спортклубу “Логос” Василь Шикор вчинив досить заохочуючий крок – провів змагання з підтягування на турніку з призовими 1,2,3 місцями .
Вручаючи спортивним активістам серед яких на загальне здивування були й дівчата, медалі та грамоти Василь Ярославович нагадав присутнім у залі дітям, молоді та батькам про проведення першого заняття в день відкриття 0 17.00 годині.
І як згодом стало відомо, на перше показово-ознайомлювальне заняття прийшло біля 50-60 бажаючих молодих людей, шкільного та юнацького віку.
…P.S… від себе особисто бажаю як тренерському складу, так і вихованцям церківнянського спорт-клубу “Логос” – врівноваженості та терпеливості, дару мудрості та душевного спокою; досягнення спортивних вершин і зміцнення фізичних сил для служіння правді Божій і справедливості, для збудування – а не руйнування. Великого Божого благословення, невичерпної криниці спортивного натхнення, незламної сили духу та незліченної кількості золотих медалей.

IMG_20160313_152632

о.Василь Бурій, прес-секретар Болехівського деканату

Центр Опіки Сиріт запрошує на благодійний футбольний чемпіонат

Центр Опіки Сиріт запрошує на благодійний футбольний чемпіонат
9 квітня 2016 року, спортивний відділ Центру Опіки Сиріт Львівської архиєпархії УГКЦ запрошує волонтерів, добродіїв та небайдужих людей на щорічний благодійний чемпіонат з міні-футболу “Кубок надії”.

Основна мета футбольного дійства – підтримка дитячих команд чемпіонату з міні-футболу “КОПА” серед дітей із шкіл інтернатів.

Пригадуємо, що кожного року Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ організовує для вихованців шкіл-інтернатів Львова та області чемпіонат з міні-футболу “КОПА”. Для реалізації футбольного свята для дітей є необхідна фінансова підтримка, позаяк є потреба доїзду команд, частина з яких не зі Львова, організації перекусок для дітей, а також придбання фубольного інвентаря.

Цього року участь у чемпіонаті “КОПА” беруть 6 команд:

ФК «Нестримні» – Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2;
ФК «Форвард» – Винниківська санаторна школа-інтернат;
ФК «Довіра» – Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів “Довіра”;
ФК «Леви» – Дитячий будинок “Добре серце” (с. Новий Милятин);
ФК «Мрія» – Навчально–реабілітаційний центр “Мрія”;
ФК «Сила»  – Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104  (смт. Брюховичі).

Турнір з настільного тенісу в УКУ

 8 березня 2016 року в стінах Українського Католицького Університету відбувся тенісний турнір, у якому брали участь священики, студенти та працівники цього освітнього закладу. Організатором спортивного заходу стала Рада студентів УКУ. 16 учасників боролися за медалі та грамоти від організаторів.

В кінцевому підсумку, золоту медаль отримав Володимир Бокла, який у фіналі з рахунком 2:1 переміг о. Олега Кобеля із Стрийської єпархії. Третє місце і бронзу отримав Андрій Сеньків.

Такі змагання тут відбувалися вперше, але, як запевнили самі організатори, не востаннє.

        

Студент Львівської духовної семінарії УГКЦ став переможцем шахового турніру серед семінаристів

4 березня, у Львові студенти львівських духовних семінарій взяли участь у міжконфесійному шаховому турнірі. Гра тривала 3 години у локації СoMMuna. У Львові такий захід відбувся вперше.

У матчах зіграли студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, Львівської православної богословської академії УПЦ КП, Львівської духовної семінарії УАПЦ, Вищої духовної семінарі  Львівської Архідієцезії РКЦ та Львівської богословської семінарії ХВЄ. Головним суддею турніру був міжнародний арбітр ФІДЕ Прохоров Олександр (м. Львів).

Попри дух товариства і єдності кожен з учасників завзято змагався в інтелектуальній грі.

Захід ініціювали, щоб популяризувати цей інтелектуальний виду спорту не лише серед мирян, а й представників духовенства.

Результати шахового турніру:

турнірна таблиця

Переможець турніру – Валерій Купчак, студент  Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ отримав у нагороду ювілейну монету ім.. Короля Данила Галицького. І, крім того, великій шаховий набір.Друге місце посів Дмитро Студітський, студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Призер отримав оригінальний годинник у вигляді шахової дошки із зображенням фігур.Третім призером став Олександр Ющак, студент Львівської богословської семінарії ХВЄ і отримав у подарунок набір шахів.Ексклюзивні шахові подарунки передав семінаристам митрополит Львівської єпархії УПЦ КП владика Димитрій.

 

Крім того, кожен учасник турніру отримав запрошення на шахову партію чемпіонату світу з шахів, який триває зараз у Львові.

Як зазначають організатори, це був товариський турнір не задля визначення переможця, адже всі учасники вже є переможцями, а щоб поєднатися не лише молитовно, а й у спортивній сфері та підтримати чинну чемпіонку світу Марію Музичук, яка зараз змагається за першість з претенденткою Хоу Іфань.

Сайт “Духовна велич Львова”

Анна Грапенюк
Фото: Олександр Музиченко

Анонс: освячення та відкриття парафіяльного спортзалу

cropped-Image7_1260Wx240H13 березня 2016 року у с. Церківна, 
Долинського р-ну відбудеться освячення та відкриття парафіяльного спортзалу. Запрошуються всі зацікавлені, священики та миряни, які б хотіли перейняти досвід створення та реєстрація подібних закладів на парафіяльному рівні.
Поч. 14.00. Контактні дані організаторів: тел.096 803 25 73, 066 431 65 43


Турнір з настільного тенісу в УКУ

nastilnyy-tenis

Любиш настільний теніс? Шукаєш можливість весело та цікаво провести час?
Для Тебе є чудова нагода – візьми участь у турнірі з настільного тенісу!

Коли? 8 березня, 17.00
Де? ІТ-простір (цокольне приміщення), Козельницька 2а

Для участі у турнірі потрібно зареєструватися до 6 березня, 22.00, надіславши лист-реєстраціюТарасу Лебідю (lebid@ucu.edu.ua) або Павлу Катричу (katrych@ucu.edu.ua)

У Львові відбудеться шаховий турнір серед семінаристів

Шахи

З 1 по 17 березня у Львові триває чемпіонат світу з шахів серед жінок. Уперше в історії шахів в українському місті відбувається матч за титул чемпіона світу ФІДЕ. В рамках чемпіонату Львівська міська рада ініціює ряд заходів. Зокрема вперше вперше проведуть шаховий турнір серед студентів львівських духовних семінарій.

Змагатимуться 4 березня у Палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15). Від кожного закладу очікують по два учасники.

Участь візьмуть духовні заклади міста різних конфесій: Львівська духовна семінарія Святого Духа УГКЦ, Львівська православна богословська академія УПЦ КП, Львівська духовна семінарія УАПЦ, Вища духовна семінарія Львівської архидієцезії РКЦ, Львівського богословська семінарія ХВЄ, Українська Баптистська теологічна семінарія ЄХБ.

«Така ініціатива сприятиме популяризації цього інтелектуально виду спорту не лише серед мирян, а й представників духовенства. І буде доброю нагодою для духовних ерудитів позмагатися у дружній атмосфері. Шаховий турнір у Львові буде екуменічним, адже запрошуємо до участі студентів різних конфесій. Наразі відгукнулися представники усіх діючих семінарій Львова. Основна мета турніру не визначити переможця, адже всі учасники вже є переможцями, а єднатися не лише в молитві, а й у спорті» – зазначає начальник управління внутрішньої політики Євген Бойко.

Переможець турніру серед семінаристів отримає нагоду зіграти з чинною чемпіонкою світу Марією Музичук.

За матеріалами: Духовна велич Львова

Джерело: CREDO