В Перемишлянах священики та миряни виборювали Кубок о. Омеляна Ковча з міні-футболу

7 червня 2018 року в м. Перемишляни відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед священиків і мирян Кубок о. Омеляна Ковча. Його організатором другий рік поспіль виступила парафія св. Миколая та її парох о. Віктор Мельник. Саме у храмі св. Миколая служив блаженний нашої Церкви, покровитель священиків отець Омелян Ковч.

Турнір розпочався з молитви. Відтак чотири команди, учасниці турніру зіграли за круговою системою по три матчі. Команда Львівської Архиєпархії з трьома перемогами стала цьогорічним володарем перехідного Кубка ім.о. Омеляна Ковча. Священича команда “Стара Сеньйора” зі Стрия друга. Третє місце в команди отців Перемишлянського деканату. І миряни місцевої “Групи здоров’я” стали четвертими. Наприкінці турніру відбулося нагородження Кубком, медалями і грамотами. Велику подяку за організацію цього щорічного футбольного турніру висловив Голова Відділу душпастирства спорту УГКЦ о. Олег Кобель для парафії св. Миколая та особисто о. Віктору. Наступний такий турнір планується провести в переддень прощі до Перемишлян духовенства УГКЦ у 2019 року.

Церква прагне бути «всередині» спорту: новий ватиканський документ

Дикастерій у справах мирян, сім’ї та захисту життя представив документ про християнське бачення спорту. «Якнайкраще себе проявити» — такий документ щодо християнського бачення спорту і людини приготував Дикастерій у справах мирян, сім’ї та захисту життя. Його представлення відбулося у Ватикані в п’ятницю, 1 червня 2018 року, повідомляє Vatican News.

У п’яти розділах на 50 сторінках проаналізовано історію явища спортивної діяльності, запропоновано його антропологічний аналіз з погляду цінностей та розглянуто його виклики й викривлення, як от допінг і корупція. Документ завершується описом ставлення Церкви до цієї сфери, яка бачить у спорті «сучасний Двір язичників». Читати далі Церква прагне бути «всередині» спорту: новий ватиканський документ