У чемпіонаті Європи з футболу між священиками здобули перемогу українці

У п’ятницю, 25 травня 2018, у Мілані на центральному стадіоні “Сан Сіро” пройшли фінальні матчі чемпіонату Європи між священиками.

За 3-4 місце змагалися Італія-Іспанія, де іспанці здобули перемогу 0-1.

За 1-2 місце змагалися команди Хорватія-Україна, де перемогу і чемпіонство здобули українці 0-1. Гол у ворота Хорватів забив Василь Михнюк із пенальті. Такий чемпіонат Європи між священиками 11 проти 11 проводився вперше.

Повідомив

В Коломиї відбувся перший турнір з волейболу між священиками УГКЦ

У Коломиї провели міжєпархіальний турнір з волейболу, присвячений пам’яті владики Миколая Сімкайла

21 травня, після поминальної Панахиди на могилі владики Миколая Сімкайла, у спортивному залі молодіжного центру “Коломийщина” відбувся І Всеукраїнський міжєпархіальний турнір з волейболу. Свого часу світлої пам’яті владика Миколай присвячував цій справі значну частину свого життя. Навколо товариських ігор єпископ гуртував молодь та священиків, популяризуючи спорт. Власне тому даний турнір і приурочили пам’яті владики.

У змаганнях взяли участь священики та дияконами УГКЦ із Івано-Франківської та Львівської Архієпархій, а також Самбірсько-Дрогобицької, Сокальсько-Жовськівської, Стрийської та Коломийської єпархій.

Організаторами змагань виступили референти Відділу душпастирства спорту єпархій УГКЦ за підтримки голови обласної організації ФСТ “Спартак” Михайла Стефанківа. Саме ФСТ “Спартак” стало спонсором змагань, крім нагород для учасників, голова товариства вручив владиці Василію та протосинкелу єпархії о.Роману Кіцелюку іменні футболки.

На початку з привітальним словом до учасників команд звернувся єпископ Коломийський владика Василій (Івасюк) та о.Олег Кобель, голова відділу душпастирства спорту. Присутніми на відкритті були й почесні гості, серед яких представники влади та титуловані спортсмени.

Після урочистого відкриття розпочався сам турнір. Гравці активно змагались між собою, проявили справжній спортивний характер і показали непогану гру.

Священикам Коломийської єпархії від початку і до кінця вдалося утримати лідерство. Втім завершальна партія виявилась напруженою, в ній зійшлися команди Івано-Франківської Архієпархії та Коломийської єпархії. Кожна з єпархій рівносильно виборювала очки, однак коломияни таки двома “сухими” перемогами і безперечним лідерством завершилився змагання.

За результатами змагань у турнірній таблиці команди розташувались таким чином:

І місце здобули господарі майданчика – гравці Коломийської єпархії

ІІ місце – команда Івано-Франківської Архієпархії

ІІІ місце – Стрийська єпархія

ІV місце – Сокальсько-Жовківська єпархія

V місце – Самбірсько-Дрогобицька

VI місце – Львівська Архієпархія

Кращим гравцем турніру став о. Остап Юрів із Стрийської єпархії. Йому було вручено окремий кубок.

По завершенню голова обласної організації ФСТ “Спартак” Михайло Стефанків разом з єпископом вручив командам медалі та грамоти. Після чого було відзначено кращих гравців окремими нагородами.

Наостанок владика ще раз подякував командам за гру і пригадав, що даний турнір має на меті визначити не тільки першість, але й зміцнити товариські зв’язки та пропагувати здоровий спосіб життя.

Джерело: прес-служба єпархії

ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ

На території Фізкультурного коледжу, що по вулиці Гетьмана Мазепи, сьогодні, 11 травня, відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Архієпархії, який цьогоріч присвячений святкуванням 1030-річчя Хрещення Руси України та 175-ї річниці від дня народження першого єпископа Станіславівського Юліана Пелеша.

На офіційне відкриття турніру в місцевий коледж фізичного виховання з’їхались численні гості, зокрема Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, директор вищезгаданого навчального закладу Пасічняк Любомир, начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Орест Оклієвич, директор обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Святослав Бойко та інші поважні особи.

Після свого вітального слова Митрополит Володимир побажав учасникам змагань наснаги і поваги один до одного.

В турнірі взяли участь молодь парафій та члени мирянських організацій у двох вікових категоріях: діти 2005-2008 років народження та дорослі від 2002 року народження. Впродовж дня команди змагались за головні призи. Отож в старшій віковій категорії призові місця між собою поділили:

1 місце – с. Братківці

2 місце – м. Болехів

3 місце – с. Липівка

Серед молодших учасників змагань перемогу здобула команда села Братківці. Призери цієї вікової категорії:

1 місце – с. Братківці

2 місце – с. Ямниця

3 місце – с. Липівка

Даний турнір відбувся за підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, та фінансової підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Всеукраїнський міжєпархіальний турнір з волейболу між священиками та дияконами УГКЦ, приурочений пам’яті владики Миколая Сімкайла

У понеділок, 21 травня, виповнюється 5-та річниця від дня смерті владики Миколая Сімкайла. З нагоди цього у Катедральному соборі Преображення Христового о 10:00 год. відбудеться заупокійна Літургія.

13.30 год. – Урочисте відкриття І Всеукраїнського міжєпархіального турніру з волейболу між священиками та дияконами УГКЦ, який приурочений пам’яті владики Миколая (місце провелення – КУ МЦ “Коломийщина” вул. Довбуша, 147а)

14.00 год. – Початок змагань.

18.00 год. – Церемонія нагородження.

Змагання відбудуться з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка), за підтримки голови обласної організації ФСТ “Спартак” Михайла Стефанківа та референтів Відділу душпастирства спорту єпархії УГКЦ.

Джерело: прес-служба єпархії