Великий футбол у малій семінарії

У суботу, 5 листопада, до Малої Семінарії в Рудно завтали дітлахи з вівтарних дружин храму святого Архистратига Михаїла та Свято-Іванівської Лаври, студійського уставу.

Окрім служіння при храмі та відвідування катехитичних занять юні вівтарники неабияк полюбляють грати у футбол! Атмосфера спортивної боротьби та азарту перетворили семінарійний спортзал на арену гідну рівня Ліги Чемпіонів! 🙂 Ну може це трохи і перебільшено… Окрім футбольних матчів, юнаки мали нагоду оглянути життя і побут семінаристів та почастуватися смачним печевом і гарячим чаєм. Супроводжував хлопців брат Богдан Романов, що виконує обов’язки керівника вівтарної дружини храму святого Архистратига Михаїла та проводить катехитичні заняття у Свято-Іванівській Лаврі.

Щира подяка висловлюється куратору підготовчого курсу отцю Володимиру Стефанишину, за теплий прийом та чергову нагоду весело і спортивно провести час!

Іноформацію надав:
Богдан Романов,
Медіа-Центр ЛДС

У Стрию відбувся турнір з настільного тенісу серед священнослужителів УГКЦ

img_20161102_130136

2 листопада 2016 року, з благословення Преосвященного владики Тараса (Сеньківа), Єпарха Стрийського, комісія «Справедливість і мир» Стрийської єпархії організувала і провела відкритий турнір з настільного тенісу серед священнослужителів УГКЦ на кубок Стрийської єпархії, присвячений 16-й річниці від її утворення. Участь в турнірі взяли 12 священиків, які представляли Львівську архиєпархію, Стрийську єпархію, Самбірсько-Дрогобицьку єпархію та Донецький екзархат.

Перед початком змагань, учасники спільно молилися Молебень до Богородиці у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, який очолив о. Олег Кобель, голова Комісії «Справедливість і мир» Стрийської єпархії та ініціатор проведення турніру.

Змагання проходили у приміщенні Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, що по вул. 50-річчя УПА 2, дирекція якої вже вкотре люб’язно погодилася надати спортивний зал для проведення турніру.

Після розминки та ознайомлення з правилами турніру священики-тенісисти були поділені на дві підгрупи. Варто зауважити, що під час гри в настільний теніс, священики демонстрували високу майстерність і технічну підготовку. Після напруженої боротьби, за відповідною схемою змагань було визначено переможців трьох призових місць, якими стали:

І місце – о. Орест Мельник, адміністратор парафії с. Плугів (Поморянський деканат, Львівська архиєпархія);

ІІ місце – о. Олег Кобель, адміністратор парафії с. Кавське (Стрийська єпархія);

ІІІ місце – о. Олег Чупа, сотрудник парафії с. Лішня (Самбірсько-Дрогобицька єпархія).

На завершення відбулася церемонія нагородження переможців і призерів змагань, після якої всі учасники подякували Богу за успішно проведений турнір.

Прес-служба Стрийської єпархії

ВПЕРШЕ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

09

28 жовтня в приміщенні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся турнір з настільного тенісу Івано-Франківської Архієпархії присвячений 100-річчю з дня народження Владики Софрона Дмитерка та Року Божого Милосердя. Благословити учасників змагань завітав Преосвященний Владика Йосафат Мощич, Єпископ-помічник Івано-Франківський.

Турнір пройшов з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина та у співпраці відділу спорту нашої Архієпархії, а також Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зокрема п. Святослава Бойко.

Змагання відбулися між мирянами деканатів у двох вікових категоріях: молодші віком до 18 років та старші віком від 18 років і старші. У ході турніру І-е місце здобули Тисменецький деканат, ІІ-е місце – Калуський деканат, ІІІ-є місце –Рожнятівський деканат. Учасники-переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Повідомив о. Микола Крушец,
Керівник відділу спорту Івано-Франківської Архієпархії