Парафія с. Кавське запрошує на відкритий турнір з настільного тенісу для парафіяльної молоді!

Картинки по запросу турнір з настільного тенісу

Парафія прп. Параскеви с. Кавська, Стрийської єпархії УГКЦ запрошує всіх бажаючих взяти участь у відкритому турнірі на Кубок парафії прп. Параскеви з настільного тенісу серед активної парафіяльної молоді. Турнір проводиться третій рік поспіль з нагоди храмового празника на честь прп. Параскеви Терновської.

Умовою для участі хлопців і дівчат є: задовільний стан здоров’я, вік 9-16  років, рекомендація парафіяльного священика у письмовій чи усній формі.

Турнір проводиться у трьох вікових категоріях окремо для хлопців і окремо для дівчат. Переможець кожної категорії нагороджується малим кубком. і золотою медаллю. Двоє інших призерів нагороджуються срібною і бронзовою медаллю відповідно. Основний трофей – великий кубок здобуває парафіяльна  команда, яка має у своєму активі найбільше медалей, незалежно від їх ґатунку. Саме тому важливо залучити більше учасників із своєї парафії, щоб претендувати на основний трофей.

Організатори не забезпечують учасників тенісними ракетками.

Розпорядок змагань

12.00. Реєстрація у приміщенні Народного дому с. Кавське.

12.30. Молебен до Богородиці.

13.00. Початок змагань.

Прошу зголошуватися для участі за тел. 0972243445, 0634375501 до о. Олега Кобеля.