Футбольний турнір в Опришівцях на приз газети ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІСНИК.

Цього року  парафіяльна газета парафії прп. Параскеви мікрорайону Опришівці в Івано-Франківську проводить вже 10 ювілейний турнір по футболу. Цей турнір справедливо можна назвати міжнародним, адже участь в ньому вперше беруть студенти з Нігерії. Традиційно участь в турнірі беруть команди з Опришівців, ІФТА та спецпризначенці МВС. Усі зустрічі футбольного турніру проходять на стадіоні мікрорайону Опришівці. Турнір присвячений пам’яті всіх загиблих захисників нашої Батьківщини, які віддали своє життя на сході України в Донецькій та Луганській областях

Перша півфінальна гра відбулася 27 жовтня 2015 року між спецпризначенцями та студентами з Нігерії. Гра закінчилась перемогою спецпризначенців 2:0.

Друга півфінальна гра відбулася 28 жовтня між семінаристами та опришівчанами. Гра була досить цікавою і напруженою. Рахунок відкрили футболісти команди господарів, згодом його подвоїли. Через грубу гру у штрафному майданчику проти нападника команди семінаристів суддя вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті успішно реалізував Микола Долішній. На перерву команди йшли за рахунок 2:1 на користь команди з Опришівців. Після перерви рахунок знову змінився. Так після гарного навісу у штрафний майданчик головою Віктор Бойчак забиває третій гол на користь господарів стадіону. Згодом семінаристи забивають ще один гол і з рахунком 3:2 закінчується гра.

30 жовтня 2015 року відбулась фінальна гра між командою мікрорайону Опришівці та спецпризначенцями МВС. Гра була цікавою і напруженою. Першими рахунок відкрили опришівчани – вдало реалізувавши пенальті. Згодом гра вирівнялась. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів стадіону. Гра у другому таймі не змінилась почергово команди атакували та було багато не реалізованих моментів як в однієї так і в другої команди. В другій половині 2-го тайму опришівчани забивають два голи у дуже короткому відрізку часу. Команда МВС відповіла тільки забитим голом на останніх хвилинах. Отже рахунок зустрічі 3:1 на користь команди з Опришівців. Команда Опришівців знову перемагає у нашому турнірі.
Щиро дякуємо всім хто долучився до проведення цього турніру. Особлива подяка Голові територіального комітету мікрорайону Опришівці народному депутату п.Василю Ревчуку за фінансову підтримку у проведенні турніру. Хотілось би висловити слова подяки суддівській бригаді із місцевої федерації та всім учасникам за участь у турнірі.

о. Тарас Огар