В Перемишлянах священики та миряни виборювали Кубок о. Омеляна Ковча з міні-футболу

7 червня 2018 року в м. Перемишляни відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед священиків і мирян Кубок о. Омеляна Ковча. Його організатором другий рік поспіль виступила парафія св. Миколая та її парох о. Віктор Мельник. Саме у храмі св. Миколая служив блаженний нашої Церкви, покровитель священиків отець Омелян Ковч.

Турнір розпочався з молитви. Відтак чотири команди, учасниці турніру зіграли за круговою системою по три матчі. Команда Львівської Архиєпархії з трьома перемогами стала цьогорічним володарем перехідного Кубка ім.о. Омеляна Ковча. Священича команда “Стара Сеньйора” зі Стрия друга. Третє місце в команди отців Перемишлянського деканату. І миряни місцевої “Групи здоров’я” стали четвертими. Наприкінці турніру відбулося нагородження Кубком, медалями і грамотами. Велику подяку за організацію цього щорічного футбольного турніру висловив Голова Відділу душпастирства спорту УГКЦ о. Олег Кобель для парафії св. Миколая та особисто о. Віктору. Наступний такий турнір планується провести в переддень прощі до Перемишлян духовенства УГКЦ у 2019 року.