Великий футбол у малій семінарії

У суботу, 5 листопада, до Малої Семінарії в Рудно завтали дітлахи з вівтарних дружин храму святого Архистратига Михаїла та Свято-Іванівської Лаври, студійського уставу.

Окрім служіння при храмі та відвідування катехитичних занять юні вівтарники неабияк полюбляють грати у футбол! Атмосфера спортивної боротьби та азарту перетворили семінарійний спортзал на арену гідну рівня Ліги Чемпіонів! 🙂 Ну може це трохи і перебільшено… Окрім футбольних матчів, юнаки мали нагоду оглянути життя і побут семінаристів та почастуватися смачним печевом і гарячим чаєм. Супроводжував хлопців брат Богдан Романов, що виконує обов’язки керівника вівтарної дружини храму святого Архистратига Михаїла та проводить катехитичні заняття у Свято-Іванівській Лаврі.

Щира подяка висловлюється куратору підготовчого курсу отцю Володимиру Стефанишину, за теплий прийом та чергову нагоду весело і спортивно провести час!

Іноформацію надав:
Богдан Романов,