В Жовкві священики УГКЦ провели щорічний турнір з настільного тенісу

9 листопада 2018 року Відділ душпастирства спорту Української Греко-Католицької Церкви організував в Жовкві VIІ щорічний відкритий турнір з настільного тенісу на кубок Стрийської єпархії серед священнослужителів та дружин священиків. Окрім Стрийської єпархії, до його організації активно долучився Відділ душпастирства спорту Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ в особі о. Йосифа Скоробогатого. У ньому взяли священики Львівської та Тернопольської архиєпархій, Стрийської, Бучацької, Самбірсько-Дрогобицької, Сокальсько-Жовківської єпархій і Кам’янець-Подільського екзархату. З вітальним словом до присутніх звернувся голова відділу душпастирства спорту УГКЦ о. Олег Кобель.
Розпочався турнір із спільної молитви, жеребкування та оголошення регламенту турніру. Всі 23 учасники були розділені на 4 групи. Змагання відбувалися в найбільшому в Україні залі для занять настільним тенісом ЛІРС, у якому є 20 професійних столів. Тому змагання пройшли досить швидко. В фіналі, як і попередні 2 роки зустрілися о. Орест Мельник ( Львівська архиєпархія) та о. Олег Кобель (Стрийська єпархія). І знову, як і в попереднв роки перемогу святкував о. Орест. Третє місце в представника Самбірсько-Дрогобицької єпарзії о. Олега Чупи. Призери були нагороджені Кубками, медалями і грамотами. Завершилися змагання спільною трапезою.
Організатори дякують Дирекції спорткомплексу “ЛІРС” за приміщення, столи, суддівство і всіляке сприяння в проведенні найбільшого турніру з настільного тенісу серед священиків за всю його історію.

Коментування і розміщення посилань заборонене.