Запрошення на турнір з настільного тенісу

Парафія прп. Параскеви с. Кавське Стрийськї єпархії УГКЦ сьомий рік поспіль запрошує парафіяльні та деканальні команди для участі у відкритому турнірі з настільного тенісу «Осінній Кубок парафії прп. Параскеви», який відбудеться у суботу 3 листопада 2018 року в приміщенні Народного Дому с. Кавське.

Участь у турнірі можуть взяти всі бажаючі школярі з будь-якої парафії чи деканату кількістю від 2 чоловік і більше у команді. Всі члени тої чи іншої команди мають бутитериторіально приналежні до своєї парафії або і бути практикуючими християнами.

Змагання розпочнуться із спільної молитви об 11.00.

Основний трофей, великий Кубок виграє та команда, яка дістане найбільшу кількість очок за виграш золотої (3 очка), срібної (2 очка) та бронзової (1 очко) медалей. Змагання будуть відбуватися у чотирьох вікових категоріях між хлопцями та дівчатами. Переможці у кожній з категорій отримають статуетки та медалі. Медалі отримають 2 і 3 місця в категорії

І категорія: 2011-2008 рік

ІІ категорія 2007-2006 рік

ІІІ категорія 2005-2004 рік

IV категорія 2003-2001 рік

Учасники гратимуть один з одним по круговій системі.