Відбудеться ІІ відкритий турнір з гирьового спорту з нагоди Року Божого Милосердя

Адміністратор Парафії Христового Воскресіння УГКЦ м. Збараж о. Олексій Боднарчук запрошує взяти участь у турнірі всіх охочих. Для цього потрібно заповнити іменну заявку і дотримуватися регламенту проведення турніру.

І. Мета і завдання турніру

• Вшанування «Року Божого Милосердя»;
  • Поширення правди християнського об’явлення про Боже милосердя;
  • Втілення християнських ідеалів серед дітей та молоді;
  • Плекання здорового способу життя;
  • Пропаганда “тверезої ментальності”;
  • Залучення дітей та молоді до занять спортом.

ІІ. Термін та місце проведення

ІІ відкритий турнір з гирьового спорту з нагоди Року Божого Милосердя проводиться 21 травня 2016 року.

День приїзду 21 травня 2016 року до 900.

Початок спільною молитвою та благословенням на проведення турніру в Церкві Христового Воскресіння м. Збараж, вул. Грушевського, 2.

Місце проведення турніру – спортивний зал Збаразької ЗОШ №2.

ІІІ. Керівництво проведення змагань

Ініціатором проведення турніру виступає парафія Христового Воскресіння УГКЦ м. Збараж. Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на РК ДЮСШ, відділення з гирьового спорту і суддівську колегію.

Головний суддя змагань, суддя І категорії, Заслужений тренер України Багрій Петро Федорович.

ІV. Умови проведення

Кількісний склад учасників у кожній ваговій категорії не обмежений.

Склад команди: 14 чоловік та 1 тренер.

Допуском до змагань є заявка і документ, який підтверджує особу.

1. V. Умови проведення змагань

Змагання проводяться за правилами Федерації гирьового спорту України.

Вправа – двоборство (поштовх двох гирь одночасно та ривок однієї кожною рукою).

Вагові категорії: 16 років і старші змагаються з гирями 24 кг, у вагових категоріях до 60 кг, до 65 кг, до 70, 75, 80, 90 і понад 90 кг.

Юнаки:

2001 р. н. і молодші у вагових категоріях до 55 кг, до  65 кг і більше 65кг, з гирями 16 кг.

2003 р. н. і молодші абсолютна категорія, з гирями 8 кг.

Дівчата: категорії 55 кг, 60 кг, +60 кг, гирі 12 кг.

VІ. Умови визначення переможців

Переможці змагань визначаються в командній та особистій першості.

Місце в кожній ваговій категорії визначаються за найбільшою кількістю підйомів кожного учасника в сумі поштовху і ривку для чоловіків (юнаків): за сумою підйомів кожною рукою, у ривку у дівчат.

VII. Фінансування

Фінансування команд за рахунок осіб та організацій.

VIII. Нагородження учасників

За І, ІІ, ІІІ місця команда нагороджується кубками і грамотами. В особистому заліку переможці і призери нагороджуються медалями і грамотами.

Даний регламент є офіційним викликом на змагання.