Відбувся товариський футбольний матч між священиками двох єпархій УГКЦ

10 вересня 2015 року відбувся товариський футбольний матч між священиками Тернопільсько-Зборівської Стрийської єпархії УГКЦ. Матч відбувся у с. Гайворонка, що недалеко від Зарваниці з ініціативи Відділу душпастирства спорту УГКЦ. Священики цих двох єпархій ще ніколи не мали нагоди позмагатися у такому видовищному виді спорту, як футбол. Тому хвилювання було помітно у двох команд від самого початку. Дійство розпочалося із спільної молитви і виконання Державного Гімну України. Свисток судді, який обслуговує матчі у Чемпіонаті з футболу в Теребовлянському р-ні, оголосив початок зустрічі. За підтримки місцевих вболівальників, господарі вже з перших хвилин забили гол у ворота команди Стрийської єпархії, що жартома називає себе “стара сеньйора”. Проте вже за кілька хвилин рахунок зрівнявся. З перемінним успіхом гра йшла до завершення за рахунку 2:2.  Проте наприкінці матчу в додані хвилини гості показали характер, забивши два голи у ворота суперників. Гра завершилася з рахунком 4:2 на користь гостей

Після матчу відбулося дружнє спілкування у Зарваниці за святковою вечерею через сприяння о. Василя Фірмана, економа Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. На другий день священики Стрийської єпархії, які ночували у Зарваниці, помолилися подячну Літургію у храмі Зарваницької Божої Матері.

Матч відповідь відбудеться у м. Ходорів на центральному стадіоні 24 вересня 2015 року.