Відбувся деканальний турнір УГКЦ по настільному тенісу в Борщеві

12 грудня у Борщівському деканаті Бучацької єпархії УГКЦ провели спортивні змагання з настільного тенісу “Тренуємо тіло в християнському дусі” на Кубок Борщівського деканату.

Прославляти спортом Бога і здобувати перемоги з’їхалися парафіяльні команди із сіл і містечок пресвітеріату: с. Озеряни(Церква Христа Царя – о.д-н. І. Яворский), м. Борщів (Церкви Успіння Пресвятої Богородиці – о. Б. Боднар, Різдва Св. Івана Хрестителя – о. В. Кремза та Верховних Апостолів Петра і Павла – о. Я. Яловіца), смт. Скала-Подільська (Церква Успення Пресвятої Богородиці – о. В. Германюк),  с. Королівка (Церква Зачаття Івана Хрестителя – о. М. Марущак), с. Пищатинці (Церква Архистратига Михаїла – о. М. Манькут), с. Ланівці  (Церква Архистратига Михаїла – о. І. Сабала) і о. В. Щур. Змагання проводились у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Борщева.

Спільно помолившись присутні отримали благословення на щасливе проведення турніру отцем-деканом Іваном Яворським. Десятки юних спортсменів з парафій Борщівського району були розділені на чотири категорії: хлопці 1-6 класи, хлопці 7-11 класи, дівчата 5-11 класи. Отці Іван Яворський, Володимир Кремза, Богдан Боднар, Василь Германюк, Михайло Марущак, Михайло Манькут та Василь Щур теж продемонстрували свої вміння володіти тенісними ракетками.

Найбільше точилася боротьба серед юнаків старшої вікової категорії. Тут перемогу здобув вівтарник із Скали-Подільської – Леонід Ундерко, друге місце виборов представник Королівки – Макар Іван і третє місце зайняв учасник із Борщева – Куриляк Ярослав. Молодша категорія містила найбільше учасників. У тривалій боротьбі серед хлопців перше місце дісталося юному жителю м. Борщів – Чубею Вадиму. Друге виборов парафіянин смт. Скали-Подільської – Збриський Богдан. Третє – Побер Сергій з Борщева. Серед дівчат першою була борщівянка – Чубак Світлана, друге місце також борщівська представниця з поселення цукрового заводу – Семянів Ліля, третьому місцю раділа парафіянка Королівки – Щур Анастасія. У категорії священиків у завзятій боротьбі перше місце здобув о. Василь Щур, друге, організатор змагань – о. Володимир Кремза, третє – протопресвітер Іван Яворський.

У загальному підсумку, згідно наперед визначеного регламенту змагань, основний трофей, командний кубок, дістався тій команді, яка мала у своєму активі найбільше медалей, а це команда з м. Борщів, церкви Успіння Пресвятої Богородиці. Кожен учасник отримав пам’ятки перебування з Богом у даних змаганнях і, опісля невеличкого солодкого столу, помолившись, присутні, під духовними враженнями, полишили спортивний майданчик.

Подяка директору школи №3 м. Борщева, Івану Крохмалюку та вчителю-тренеру (судді змагань) Василю Кирилюку, за ласкаве прийняття у стінах освітнього закладу молодих спортсменів. Також подяка міському голові Роману Сельському за спонсорську допомогу та сприяння спортивним ініціативам, особливо тим, які на прославу Божу.

Прес-служба Борщівського пресвітеріату УГКЦ