Волейбольний турнір для підтримки Уляни Місюрської, організований Відділом Спортивного душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії.

Волейбольний турнір (7)

У Хмельницькому 14 листопада відбувся осінній турнір із волейболу серед дівчат, організований Відділом Спортивного душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії.

Перед турніром учасники взяли участь у Службі Божій, яку очолив о. Олександр Оріховський. Після Святої Літургії сестра-вербістка Катя розповіла про діяльність свого згромадження. Після сніданку, відбулося жеребкування команд і всі вирушили до спортивного залу, де мали відбуватися матчі.

Про це CREDO повідомила учасниця команди «Діви Марії» Анастаія Гулієва.

Волейбольний турнір (2)

Турнір цього року зібрав 6 парафіяльних команд із Дунаєвець, Мурафи, Городка, Жмеринки, Хмельницького і Красилова.

До групи А потрапили: «Отця Владислава Ванаґса» (Городок), «Серце Ісуса» (Красилів), «Емаус» (Хмельницький),

До групи В: «Діви Марії» (Дунаївці), «Magnificat», (с.Мурафа), «Agema Dei» (м.Жмеринка).

Волейбольний турнір (8)

Волейбольний турнір (5)

Турнір мав також незвичайний характер, адже відбувся для підтримки Уляни Місюрської, яка є гравцем команди «Діви Марії».

«На жаль, вона важко хвора, тому не мала можливості цього року грати з нами», — розповіла учасниця змагань Анастасія Гулієва. — Тому я дуже вдячна організаторам, які згадали про неї і зробили цей турнір, присвячений підтримці Улянки Місюрської — гравця, вболівальника і просто прекрасної людини, яка важко хворіє!»

У фіналі Дунаївці та Городок здобували очки по черзі і йшли «нога в ногу». Сильнішими виявилися дівчата з команди «Отця Владислава Ванаґса».

Волейбольний турнір (9)

Результати турніру:

1 місце – «Отця Владислава Ванаґса», м. Городок.
2 місце — «Діва Марія», м. Дунаївці.
3 місце — «Magnificat», с. Мурафа.
4 місце — «Серце Ісуса», м. Красилів.
5 місце — «Емаус», м. Хмельницький.
6 місце — «Agema Dei», м. Жмеринка.

Волейбольний турнір (3)

Волейбольний турнір (1)